Seyraesarp.com.com Bayilik Şartları Nelerdir? 


Seyraesarp.com dan xml bayilik almanız için öncelikle aktif edilmiş bir e-ticaret sitenizin olması gerekir.


Bayilik için başka bir ön şartımız bulunmamaktadır. işletmeniz ve  web siteniz hakkında yapacağımız ön inceleme sonrasında online bayilik ve XML ürün listesi içeren link verilmektedir.  Vereceğimiz XML linki sadece bize vereceğiniz IP adresine tanımlanır. Verilen XML linki sadece bir sitede  kullanılabilir. Bayi ürün resimlerini tüm sosyal medya hesaplarında yayınlayabilir. 

 

 

Seyraesarp.com da XML Bayilik Ücretli mi?

 

Xml Bayiliği yıllık olarak tanımlanır ve her yıl karşılıklı mutabık kalınması durumunda yenilenir. Bir yıllık ücret 1.000 TL (KDV dahil) dir. Bayilik ücreti peşin tahsil edilir. Bayi sözleşme tarihinden itibaren bir yıl içerisinde 20.000 TL ve üzeri satış yapması durumunda, bir sonraki yıl bayilik ücreti talep edilmez.


Sunduğumuz XML linkinin  3. şahıslarla paylaşılması durumunda Seyra Eşarp bayiliği iptal etme hakkını saklı tutar.Seyraesarp.com Ürünlerini Nasıl Sipariş Veriyoruz?

 

Siparişlerinizi sitemizden yapacağınız üyelik üzerinden, 0543 445 0 555 numaralı whatsap sipariş hattımızdan veya [email protected] mail adresimize sipariş detaylarını mail göndererek sipariş oluşturabilirsiniz. Ödemeyi, kredi kartı veya havale yöntemi ile yapabilirsiniz.

  

Seyraesarp.com Ürünleri Nasıl Ulaştırıyor?

 

İş günlerinde saat 16:00 a kadar olan siparişleriniz aynı gün içerisinde, 16:00 dan sonra veya iş günleri dışındaki ki siparişleriniz ise bir sonraki iş gününde müşterinize kargolanır. Xml ve komisyonlu bayilerimizin siparişlerinde kargo ücreti bayiye aittir. Kargo ücreti 13 TL'dir .  Kargo bedava uygulaması perakende siparişlerde geçerli olup XML ve komisyonlu bayiler için buradaki şartlar geçerlidir. Talep ettiğiniz bir kargo firması yok ise Yurtiçi Kargo ile gönderim sağlanmaktadır. Talep ederseniz ürünler bayi faturası ile gönderilir. Faturayı 0543 445 05 55 nolu whatsap hattımıza göndermeniz yeterlidir. Bayi'nin talep etmesi halinde, kargo hazırlama sırasından bayi logolu ambalaj malzemeleri (koli, bant, kartvizit, insert vb.) kullanılabilir.

  

Seyraesarp.com da İade ve Değişim Nasıl Oluyor

 

İade veya değişim yapılacak ürün, etiketi koparılmamış, kullanılmamış, iğnelenmemiş, ütülenmemiş ve tekrar satılabilir özelliğini kaybetmemiş ise iade ve değişim kargo masrafları bayi veya alıcı tarafından karşılanması şartıyla iade ve değişim yapılır.

  

Seyraesarp.com Ürün Kar Oranları

 

Ürün kar oranları, perakende satış fiyatları üzerinden belirlenir. Bayi dilerse daha yüksek fiyatlarda satış yapabilir. Perakende satış fiyatımız üzerindeki marjın tamamı Bayi'ye aittir. Farklı zamanlarda sizler için hazırladığımız kampanyalar sayesinde sizde müşterilerinize uygun fiyatlar sunabilirsiniz.