100 USD  Üzeri Siparişlerinizde Kargo Bedava

 

100 USD ve üzeri siparişlerinizde kargo ücretini (Kargo ağırlığı 2 Kg'a kadar olan gönderilerde) biz karşılıyoruz. 100 USD ye kadar olan siparişlerinizde ise kargo ücreti sadece 10 USD karşılığı (2 Kg'a kadar olan siparişlerinizde) olup, ödeme sırasında sipariş tutarınıza eklenerek tahsilat yapılmaktadır. 2 Kg'ı geçen yurtdışı siparişlerinizde ilave kargo ücreti siparişiniz sonrası ayrıca tarafınıza bildirilecektir. Yurtdışı kargo gönderileri DHL Express ve  PTT  Kargo ile yapılmaktadır. Kargo Bedava Uygulaması perakende satışlarda geçerlidir. Toptan satışlarda tüm kargo maliyetleri alıcıya aittir

 

Stoktan Aynı Gün Kargo

Sitemizdeki ürünler stoklarımızda mevcut olup, hafta içi saat 16:00'ya kadar siparişleriniz aynı gün kargoya verilir. Cumartesi 13:00 dan sonra verdiğiniz siparişleriniz ise Pazartesi günleri kargoya verilir.

 

İki ile Beş Gün İçerisinde Teslimat

Yurt dışı siparişlerinizin teslim süresi, sipariş ettiğiniz ülkeye göre değişmektedir. En erken bir işgünü, en geç beş iş günü içerisinde siparişiniz teslim edilir. Örneğin Avrupa ülkelerine iki gün içerisinde teslim edilirken Kuzey Afrika ülkelerine teslimat beş günü bulmaktadır.

 

Yurt Dışı Ödeme Şekilleri

Yurt dışından yapacağınız alışverişlerinizde ödemeyi kredi kartınız ile tek çekim veya taksitle (world, axess, bonus, cardfinans ve maximum özelliği olan kartlara) yapabileceğiniz gibi hesaba havale yapabilirsiniz. Yurt dışından yapılacak alışverişlerde, kapıda ödeme sistemi kullanılamamaktadır.

 

İptal, İade ve Değişim

Siparişinizi iptal edebilmeniz için; Eğer siparişiniz "Kargoya Verildi" statüsünde değilse talebinizi web sitemizde bulunan iletişim formunu doldurarak,  +90543 445 0 555 no'lu tel/whatsap numaramız aranarak veya info@seyraesarp.com adresine mail atarak siparişinizi iptal edebilirsiniz.Yurt dışından yapacağınız alışverişlerde de değişim ve iade süresi yurtiçinde olduğu gibi 14 gündür. 14 gün içerisinde yapacağınız iade ve/veya değişimlerde kargo bedeli/bedelleri alıcıya aittir.

 

İade veya değişim işleminin yapılabilmesi için iade ve ya değişimi yapılacak ürün/ürünlerin; hiç kullanılmamış, etiketi zarar görmemiş ve beraberinde gönderilen kutu ve aksesuarlarının hasar görmemiş olması gerekmektedir.


Yurtdışı siparişlerde ürünün sipariş verilen ülkenin gümrük mevzuatına bağlı olarak kargonun gümrükte bekletilmesinden Seyra Eşarp sorumlu tutulamaz. Doğabilecek gümrük vergisi alıcı tarafından karşılanır.