Seyra Eşarp, ucuz eşarp şal ve ipek eşarp şal da önde gelen online toptancılardan biri olup, İşletmemizin online toptan satış şartları aşağıdaki gibidir; 

 

Eşarp, Şal, İpek Eşarp, İpek Şal ve Eşarp Aksesuarları Toptan Satış Şartları;

 

Minimum Sipariş Tutarı: Her bir siparişte sipariş tutarı Türkiye içerisinde 700 TL ve üzeri, Yurtdışından gelen siparişlerde ise 500 USD ve üzeri olmalıdır. Siparişinizin toptan olması için ürün adet, seri yada çeşit şartı yoktur. Minimum sipariş tutarı veya üzerinde alışveriş yapmanız yeterlidir. 

 

Fatura: Toptan satışlarımız da perakendede olduğu gibi birebir faturalıdır ve ürünle birlikte fatura gönderimi yapılır. Fiyatlara KDV dahildir.


Üyelik:Toptan fiyatları görebilmeniz için sitemize üye olduktan sonra üyeliğinizin tarafımızdan Toptan Üyeliğe dönüştürülmesi için mail, (info@seyraesarp.com) whatsapp (0543 445 0 555) veya İletişim Formu vasıtasıyla üye adınızın firmamıza bildirilmesi gerekmektedir. Üyeliğinizin toptan üyeliğe dönüştürülmesinden sonra üyelik bilgileriniz ile sitemize tekrar giriş yaptığınızda toptan fiyatlarımızı görebilirsiniz.

 

 

Ödeme: Perakende satışta olduğu gibi toptan siparişlerinizde de havale, kredi kartı ve kapıda ödeme yöntemleri ile ödeme yapabilirsiniz. Havale yöntemiyle ödemede perakende de olduğu gibi ilave % 2 indirim imkanı yoktur. 

 

 

Kargo:Ürünlerimizin tamamı stoktan gönderilmekte olup, 2 iş günü içerisinde siparişleriniz kargoya verilir. Firmamız yurtiçi kargo gönderimlerinde Yurtiçi Kargo ile, Yurtdışı Kargo gönderimlerinde ise DHL Express ile çalışmaktadır. 

 

Yurtdışı siparişlerde kargo ücreti sipariş tarafımıza ulaştıktan sonra ürün ağırlığı ve siparişin geldiği ülkeye göre kargo ücreti hesaplanır ve alıcıya kargo ücretinin tahsili için link gönderilir. Kargo ücreti de tahsil edildikten sonra kargo çıkışı yapılır

 

Yurtiçi siparişlerde bulunduğunuz yerleşim yerine göre teslim süresi değişkenlik göstermekle birlikte 1 ile 3 iş günü içerisinde kargo firmasınca teslim edilir. Kargo şubesinin bulunmadığı mobil alanlarda bu süre yedi (7) iş gününü bulabilmektedir. Toptan siparişlerinizde kargo ücreti Seyra Eşarp'ın anlaşmalı olduğu kargo firmaları ile indirimli tarifeden karşı ödemeli olarak gönderilir ve alıcı tarafından ödenir. 

 

İade ve Değişim: Toptan siparişlerinizde üründe hata, defo olması halinde 7 gün içerisinde değişim ve iade yapılır. Diğer hallerde iade ve değişim toptan alışverişte yoktur.