ÖDEME:

Seyra Eşarp  üzerinden vermiş olduğunuz siparişler ile ilgili ilk adım ödeme kontrolünün yapılmasıdır. Havale / EFT veya Kredi Kartı Ödeme sistemi ile yapacağınız alışverişlerde, sipariş tutarının hesaplarımıza geçmesiyle teslimat süresi başlar. Saat 16:00 'a kadar verilen siparişleri aynı gün kargoya verilir. Saat 16:00 dan sonra verilen siparişler ise ertesi gün kargoya verilir. Sitemizde  stokta olan ürünlerin satışı yapılmaktadır.

  

 

Havale ve EFT İle Ödeme :

Havale ile yapılan ödemelerde eğer havale ve EFT indirimi belirtilmiş ise tutar üzerinden % 2 indirim uygulanır. 3 (üç) iş günü içerisinde hesaba geçmeyen havale / EFT ödemeli siparişleriniz geçersiz sayılır.

Havale / EFT sistemi ile yapılan alışverişlerde, havale / EFT yapıldıktan sonra kullanıcı menüsünden, havale bildirim formunu doldurarak bildirimde bulunmanız, veya seyraesarp@gmail.com adresine mail ile bilgi vermeniz ürününüzün size daha hızlı ulaşması konusunda katkı sağlayacaktır.

 

Kargo (Teslimat):

Tutarı 70 TL ve üzerinde olan siparişlerin kargo bedeli firmamız tarafından karşılanmaktadır. Tutarı 70 TL 'nin altında olan siparişlerde, kargo bedeli sistem tarafından hesaplanarak toplam tutara 6 TL eklenir. Ürün ve kargo bedeli toplamını sipariş sonlandırılmadan bir önceki aşamada görebilirsiniz. Kapıda ödemelerde ilave 3 TL kapıda ödeme ücreti ilave edilir.


Kargo firmalarının yurtiçi teslimat süreleri 1 ila 3 gün arasında değişiklik göstermektedir.(Teslimat adresinin bulunduğunuz şehirde kargo şubesine uzaklığına göre değişkenlik göstermektedir). Siparişinizle ilgili kargo takip bilgisi kargo teslimini takiben en kısa süre içerisinde sisteme kayıtlı olan e-posta adresinize ve/veya cep telefonunuza gönderilmektedir. E-posta veya telefon yolu ile müşteri hizmetleri ile irtibata geçerek kargo takip bilgisini öğrenebilir ve kargonuzun teslimat aşamasını kargo firmasının web sitesi üzerinden öğrenebilirsiniz.