Online Tesettür Satışı AVM'leri geride bıraktı

 

Son 10 yıllık süreçte  tesettür giyim mağazalarının sayısının çığ gibi artmasının yanında  online satış yapan tesettür siteleri ve bu sitelerin satış ciroları birçok alışveriş merkezinin satış rakamını geride bıraktı .

 

Çağımızın getirdiklerinden faydalanıp zamandan tasarruf ederek mağaza mağaza dolaşmadan tam istediğimiz modeli bulmak artık çok daha kolaylaştı. Zamanla daha fazla kişi tarafından tercih edilen online alışveriş; bize istediğimiz renk, model ve fiyat gibi seçenekleri sunuyor. Özellikle çalışan insanların, anne babaların ve şehir merkezlerinden uzakta yaşayanların tercih ettiği e-ticaret, kişilere sevdiklerine daha fazla zaman ayırma imkanı imkanı tanıyor.

 

 


 

Her tür ihtiyaca yönelik web sitesinin bulunduğu internette tesettür giyim alanında ilk faaliyet gösteren ve geniş ürün yelpazesini uygun fiyatlara sunan e ticaret siteleri daha çok satış yapma imkanına kavuşuyor.

 


 

Online e tesettür sitelerinin  her ay bir alışveriş merkezinden fazla sayıda ziyaretçi almasının arkasındaki en önemli neden, son moda ürünlerde çok fazla çeşide sahip olması, gönül rahatlığı ile alışveriş ilkesi ve satın alınan üründe ücretsiz değişim veya iade imkanı sunuluyor olması.

 

TÜRKİYE'NİN EN ÜCRA KÖŞESİNDEN AVRUPA'YA KADAR GİDİYOR

 

İnternet aracılığıyla arzu ettiğimiz an kilometrelerce uzaktaki yakınımızı da görebiliyoruz, dünyanın öbür ucunda üretilmiş bir ürünü de sipariş verebiliyoruz. Çoğunluğun Müslüman olduğu ülkemizde dini inançlarımızın gereklerini yerine getirirken son modaya da uygun giyinebilmek için internete girmek yetiyor. Özellikle Avrupa'da yaşayan Müslümanlar Türkiye de faaliyet gösteren online satış sitelerini takip ediyor ve ürün satın alıyor. 

 

17.12.2019