Aker İpek Eşarp 2017-2018 Sonbahar Kış Sezonu Modelleri

 

Seyra Eşarp müşterilerimizin estetik zevki ve kullanım tercihlerine göre ürünlerini derler. Bu seneki 2018 kış eşarp modelleri koleksiyonumuz içinde aker eşarp yer alan seçkilerden.

 

2018 kış eşarp modelleri sezonunda soğuk havaları renkli, sıradışı konseptleriyle ısıtıyor. Kış sezonu kreasyonunda çağımızın moda anlayışı ile retro çizgileri birleştirerek eklektik tasarımlarıyla aker eşarp 2018 kış modelleri kendisini müşterilerinin beğenisine sunuyor. Özenle oluşturulan tasarımları dijital efektlerin dokunuşuyla yeni duruş yaratıyor. Zıt renklerin harmonisiyle şık görünüm kazanıyor. Eşarp üretiminde yeni model tasarımını sürekli taze tutarak hanımların başında güncel atmosferiyle hayat buluyor. Aker eşarp yağmurlu günlerde taşıyıcısını huzursuz etmeyecek şekilde su geçirmez nitelikte hazırlanıyor.

 

Seyra Eşarp olarak kullanım pratikliği ve kış sezonuna uygun kumaş dokusu ile belirlediğimiz nadide eşarp gruplarını ve katalog modellerini vitrinimize alıyoruz. Güven veren keyifli alışverişlerinizde buluşmak üzere.

1